מרפאת השיניים של ד"ר איתן אוראל בירושלים

מרפאתנו מהווה מרכז מקצועי לרפואת השיניים והפה, אשר שם לו לדגש להביא ערך מוסף שהינו הרבה יותר מאשר רק מומחיות, ידע או מקצועיות. ד"ר אוראל מבין את הרגישות לתחושות המטופל, והופך את טיפול השיניים במרפאה שלו לחוויה חיובית ובריאה.

במרפאה בירושלים ד''ר איתן אוראל וצוות המומחים, מביאים איתם שנות ניסיון רב במקצוע הרגיש של רפואת השיניים על כל תחומי ההתמחות והשיטות הרבות והשונות בתחום, כמו גם התנסות רבת שנים מול לקוחות בגילאים שונים, ובמצבים מגוונים. בתפקידיו הרבים פעל ד''ר איתן אוראל בין היתר, כמדריך סטודנטים לרפואת שיניים בבית החולים הדסה עין כרם בירושלים ובאוניברסיטת תל אביב, כרופא שיניים החבר בהסתדרות לרפואת שיניים ובאיגוד הישראלי לשיקום הפה, עם מאות לקוחות מרוצים עד היום, ד"ר איתן אוראל עיצב את דרכו כרופא לרפואת הפה והשיניים בדרך ייחודית הרואה קודם כל את חווית המטופל, ומתמקדת באדם עצמו במקביל לטיפול המקצועי בשיניים, לסת או מנשך ועוד, דרכו המקצועית והרגישה מאפיינת את המרפאה בירושלים אותה הקים והינו מנהל כיום.

צוות המומחים המקצועיים המטפלים עם כל הלב יחד עם ד"ר איתן אוראל, מאמין כי חווית המטופל הינה במקום חשוב והכרחי ההולך יד ביד עם טיפול ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר, ומבטיחים בכך כי כל מטופל ולקוח ידע וירגיש, כי הוא בידיים טובות ויחוש בנוח מכל היבט אפשרי, הן באווירת המקום הנעימה יחד עם שיטות הטיפול המוכוון להרגיע גם את המטופלים הרגישים ביותר, הקשבה והתייחסות לכל בקשה ודרישה לפי הרגשתו של המטופל, הסברים מפורטים וסבלניים על כל האפשרויות, מאור פנים ויחס אישי.

מרפאת ד"ר איתן אוראל בירושלים מזמינה אתכם לקבל תשובות ומענה לכל שאלה ופנייה, במאור פנים וחיוך.

 


מרפאת השיניים של ד"ר איתן אוראל בירושלים