סוגי טיפולי שיניים


כתרים

שיניים שנפגעו מעששת או חבלה נזקקות להגנה על שארית השן הנותרת. הכתר כשמו שן הוא מכתר את השן, חובק אותה ומונע את המשך שבירתה.

קרא עוד...

טיפולים אסתטיים

יופי הוא בעיני המתבונן, נאמר. ובאמת מדי יום האנושות כולה משקיעה ודואגת לאסתטיות שלה , כל אחד בדרכו שלו. אסתטיקה של הפנים ובכלל זה שיניים יפות מהווה חלק בלתי נפרד מהאסתטיקה הכללית.

קרא עוד...

הלבנת שיניים

הלבנת שיניים היא דרך מצויינת להיפטר מכתמים בשיניים ומצבעם הצהוב , בכך תוכלו להחזיר לעצמכם את המראה הצעיר, הרענן והכי חשוב, לטעת בכם בטחון לחייך בפה מלא..

קרא עוד...

הרדמה מלאה

הפחד מטיפול שיניים, טבעי ונוגע בכולם, 50% מהמטופלים יחוו פחד שישפיע על מהלך טיפולים תקין ויגרום להימנעות חלקית מטיפולים , כ-10% מהאוכלוסיה ימנעו לחלוטין מטיפולים בשל חרדה דנטלית משמעותית.

קרא עוד...

שתלים

נתחיל בכך שאין תחליף לשיניים! והמטרה במרפאתנו, לשמר שיניים עד כמה שניתן. אבל! כאשר יש חסר שיניים או מצב של שינים אבודות הרי שאין דבר קרוב יותר לשיניים מאשר שתלים!

קרא עוד...

ציפויי חרסינה

מראה שיניים הוליוודי כמו בסרטים, לרוב אינו טבעי ונבנה ע"י ציפויי חרסינה , לשמחתכם פתרון זה הינו בהישג יד ואם ברצונכם לשפר משמעותית את מראה שיניכם, ציפויי חרסינה הם הדרך הטובה ביותר לשם כך.

קרא עוד...

עקירה

הרופא המשקם מאבחן את מצב השן ומחליט אם יש צורך בעקירתה, בהמשך יחד עם המטופל מגיעים להחלטה בדבר אפשרות השיקום הנכונה למטופל.

קרא עוד..

סתימות ושחזורים

שתי המחלות העיקריות איתם מתמודדת רפואת השיניים הינם העששת ומחלת החניכיים. דרך ההתמודדות עם נגעים אלו הינו ע"י הסרה מכנית של הרקבון ולאחר מכן השלמת חומר השן החסר.

קרא עוד...

טיפולי שורש

כאבי השיניים העזים ביותר מתרחשים במצבים בהם יש צורך בטיפול שורש. לכן תגובת המטופלים לשמע הצורך בטיפול זה מעוררת פחדים רבים!

קרא עוד...

תותבות

תותבת שלמה הינה שחזור נשלף שנועד לשחזר לסתות שלמות , התותבת עשוייה מבסיס אקרילי (סוג של פלסטיק) בצבע ורוד שמדמה את החניכיים שאליו מחוברים שיניים מלאכותיות .

קרא עוד...

שחיקת שיניים

שחיקת שיניים הינה ההרגל האורלי הנפוץ ביותר, למרות שרוב אוכלוסייה חורקת שיניים, הרי שרק 8% מוגדרים כשוחקים משמעותיים וזקוקים להתערבות טיפולית.

קרא עוד...

רפואת שיניים מונעת

הורות בעידן המודרני אינה קלה כלל וכלל, בטח כאשר מצטרפת למשוואה קריירה תובענית, זוללת זמן. כיצד מלהטטים בין קריירה למשפחה ולעצמיות ועצמאות. כלים לבניית בית מותאם צרכים.

קרא עוד..