טכניקת ALL ON 4 

שיטה מהפכנית הנקראת ALL ON 4 חרטה על דגלה לפשט את הטיפולים ולתת שרות למטופלים. 
שחזור הקשת השלמה נעשה תוך מספר שעות וע"י מספר מצומצם של שתלים. 
את השיטה פיתח ד"ר פאולו מאלו מפורטוגל, עבור שיקום לסתות שלמות. 
השיטה כשמה כן היא, שיקום מלא הנתמך ע"י 4 שתלים בלבד.על מנת לתמוך בקשת רחבה ככל שניתן, חלק מהשתלים ממוקמים בזוית.

היתרון הנוסף המתקבל מכך הוא היכולת להימנע מכניסה למבנים אנטומיים כגון הסינוס המקסילרי והעצב בלסת התחתונה ובכך לחסוך ניתוחים נוספים של בניית עצם.

מהלך הטיפול
מטופל אשר נמצא מתאים לביצוע השיטה ALL ON 4, עובר באותו היום, תחת הרדמה מקומית או מלאה, עקירת השיניים האבודות והתקנת השתלים.
בשלב לאחר מכן, בזמן מנוחת המטופל ועל סמך נתונים שקיבל מד"ר אוראל, מכין טכנאי מוסמך את התותבת הזמנית אשר בסופו של תהליך מתברגת לשתלים .

הטיפול ללא כאבים, ותופעות הלוואי לאחר הניתוח כוללות מעט נפיחות וכאבים קלים הנשלטים בעזרת משככי כאבים.
עמידה בפרוטוקול היגייני קפדני תוך שמירה על דיאטה רכה והימנעות מהעמסה גדולה מדי על השתלים הטריים, תורמים לסיכויי ההצלחה של שיטת ALL ON 4, וכעבור 6-8 חודשים מותקן הגשר הסופי.

אין ספק שלאנשים המבקשים שיקום קבוע אך אינם מעוניינים בטיפול הקונבנציונלי של בניית עצם והרמות סינוס, שיטת ה-  4 ALL ON, במידה ומתאימה, תשפר את איכות חייהם פלאים! 

ד"ר אוראל יחזיר לכם פונקציה מלאה ע"י שתלים לצד אסתטיקה מושלמת. אך עם כל זאת, יש להכיר במגבלות השיטה ומעל הכל לכבד את הביולוגיה של האדם. 
צריך ללכת עם הביולוגיה ולא נגדה כדי שבסופו של יום הטיפול שאתם תעברו, שהינו נרחב בכל קנה מידה ודורש זמן וכסף לא מעטים, ישרת אתכם נאמנה למשך שנים ארוכות.

 קרא עוד על כתרים לשיניים >> 

ALL ON 4 


נושאים
השיטה אכן נועזת וחוסכת למטופלים זמן רב וכסף, אך מנגד טומנת בחובה סיכונים אשר יכולים בסופו של דבר להאריך מאד את דרך הקיצור!
במרפאתו של ד"ר אוראל נלקחים מספר מקדמי בטיחות ע"מ שלא להגיע למצבי כישלון. להלן חלק מהם:
1-ברור קפדני מאד של המקרים. מי שאינו עומד בקריטריונים יאלץ (לטובתו!) להמתין עוד מספר חודשים לשיקום הקבוע המיוחל ובלבד שלא יצטרך לעבור סבל של כישלון.
2-בכל מקרה מושקע מאמץ בתכנון מספר שתלים רב יותר מ-4 , בכך מחזקים את קונסטרוקציית התמיכה, והשיקום חסין בפני כשלון במקרה ששתל בודד נכשל.
3-במקרים בהם העצם דלילה יחסית. השתלים לא מועמסים והתותבת הזמנית הופכת לשחזור זמני נשלף.    שם מלא

    דואר אלקטרוני

    טלפון

    הודעה