טיפולי שיניים אסתטיים

יופי הוא בעיני המתבונן, נאמר. ובאמת מדי יום האנושות כולה משקיעה ודואגת לאסתטיות שלה , כל אחד בדרכו שלו.
אסתטיקה של הפנים ובכלל זה שיניים יפות המהווה חלק בלתי נפרד מהאסתטיקה הכללית. בעולם המערבי שיניים שלמות, ישרות ולבנות נחשבות ליפות. שיניים קדמיות בריאות נקשרות כיום במעמד גבוה ואורח חיים בריא. החדשות הטובות למי שאינו מרוצה ממראה שיניו הוא שקיימות שיטות שונות ע"מ להחזיר את האסתטיקה והיופי המבוקש. רופא אשר מודע לכללי האסתטיקה ובמיוחד מומחה לשיקום הפה שהתמחה באסתטיקה ימצא את הפתרון הנכון לכם.

איך לכל השחקנים יש חיוך הוליוודי מושלם?


לרוב השחקנים והשחקניות אין שיניים מושלמות! הם מקבלים טיפול אסתטי הכולל ציפויי חרסינה בכל השיניים הנראות בחיוך. ד"ר אוראל עובד יחד עם מעבדות איכות המאפשרים מראה מושלם !

 


טיפולים אסתטיים לשיניים

מה ניתן לעשות עם מרווחים בין השיניים?


אם הנכם מרוצים ממראה שיניכם אבל רק רוצים לסגור מרווחים הטיפול האידיאלי הינו יישור שיניים. אלא, שלרבים אין הסבלנות לחכות עד לתוצאה ולאסתטיקה הרצויה. לכן, במקרים שבהם יש רצון לטיפולים אסתטיים ובהם לשנות את צורת השיניים ולסגור מרווחים בצורה מהירה, יש לבצע שיקום באמצעות כתרים או ציפויי חרסינה, לקבלת תוצאה מושלמת.

השיניים שלי צהובות מדי מה עושים?


ד"ר אוראל עובר על אפשרויות האסתטיקה יחד איתכם מהטיפול הקל אל הכבד יותר.
- ייתכן וניקוי שיניים יסודי יפתור לכם את הבעייה ויביא אותכם לאסתטקיה שרציתם, הסרת אבנית וצבענים חיצוניים על השיניים ברוב המקרים פותרת את הבעייה.
- בשלב הבא ניתן לבצע הלבנת שיניים לקבלת מראה בהיר יותר ולאסתטיקה מוקפדת.
- לקבלת אסתטיקה מושלמת, בה צורה וצבע מושלמים יש לגשת לפתרון שיקומי כגון כתרים או ציפויי חרסינה.

"היופי הוא סוג של כשרון - למעשה, הוא נשגב מהכשרון, שכן אינו דורש הסבר. הוא אחת העובדות הגדולות בעולם, כמו אור השמש או האביב או השתקפותה של הקונכייה הכסופה, המכונה בפינו ירח, במים אפלים. אי אפשר להטיל בו ספק. יש לו זכות אלוהית למלוכה".- אוסקר ווילד  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  טלפון

  הודעה  טיפולים רלוונטיים


  ציפויי חרסינה
  ציפויי חרסינה
  הלבנת שיניים
  הלבנת שיניים
  כתרים
  כתרים
  סתימות ושחזורים
  סתימות ושחזורים