צריכים לעבור טיפול שיניים וסובלים מחרדה דנטלית? אצל ד"ר אוראל ניתן לעבור טיפולי שיניים בהרדמה מלאה

מדוע אנחנו מנסים להימנע מביקור אצל רופא השיניים? הפחד מטיפול שיניים, טבעי ונוגע בחלקים נרחבים של האוכלוסייה. על פי רוב החרדה הדנטלית נגרמת רק מעצם המחשבה של הביקור אצל הרופא, הרעשים השונים והמכשירים. כמו כן, פעמים רבות, פחדים של מטופלים נובעים מזיכרון של טיפולים כואבים או לא נעימים שעברו בעבר. עבור רוב המטופלים חשש זה מסתכם בתחושה של אי-נעימות בלבד, אך חלקם של המטופלים מפתחים חרדה של ממש מטיפולים, וכתוצאה מכך, נמנעים מביקורים אצל רופא השיניים גם במחיר של כאבים והתפתחות של בעיות שיניים חמורות. החשש  גורם להזנחת השיניים, ובהגיעם של המטופלים למרפאה, הצרכים הדנטאליים שלהם גדולים ומסובכים יותר והטיפול לו הם נדרשים ארוך ומסובך יותר. במאמר זה נסביר על פרוצדורות שונות אשר יכולות להקל על מטופלים הסובלים מחרדה.

טיפולי שיניים בהרדמה מלאה –  מי מתאים לפרוצדורה?

טיפולי שיניים בהרדמה מלאה הולכים ותופסים תאוצה בשנים האחרונות, טיפולים אלו מהווים פתרון מתאים עבור מטופלים אשר סובלים מחרדה דנטלית, אך לא רק. טיפולי שיניים בהרדמה מלאה, מתאימים גם לאנשים בעלי מוגבלות אשר יש להם קושי בשיתוף פעולה. טיפולי שיניים אלו, מתאימים גם לילדים אשר יש להם קושי לשבת על כיסא במשך זמן רב. טיפולי השיניים המתבצעים תחת הרדמה כללית הם חלק ממומחיות מרפאתו של ד"ר איתן אוראל ונעשים בסטנדרטים הכי גבוהים בשוק. ביצוע הטיפולים תחת חומר ההרדמה מאפשרים לרופא השיניים לבצע טיפולים מורכבים ולעיתים מספר פרוצדורות שונות ללא התנגדויות וכאבים מצד הפציינטים.

טיפול שיניים בהרדמה מלאה - אופן הטיפול

טיפולי שיניים בהרדמה מלאה מאפשרים את כל סוגי הטיפולים למיניהם: סתימות, השתלות, טיפולי שורש, עקירות וכו'. על מנת לבדוק כשירות לטיפול שיניים בהרדמה מלאה, על המטופל לעבור סדרת בדיקות (לב, דם ובדיקות נוספות). כאשר יגיעו התוצאות, הם ייבחנו על ידי רופא מרדים מומחה  וביחד עם הצוות יוחלט אם המטופל מתאים לפרוצדורה של הרדמה מלאה.

מרפאת המומחים של ד"ר איתן אוראל

אם גם אתם נמנים כחלק מבעלי החרדה הדנטלית, אתם לא חייבים לסבול. ד"ר איתן אוראל, מומחה לשיקום הפה, בעל ניסיון רב בטיפולי שיניים בהרדמה מלאה ומבצע את הפרוצדורה  עם הפרוטוקולים והמכשור ברמה הגבוהה ביותר.

אנו מזמינים אתכם לבוא ולהתייעץ עמנו בכל שאלה ובקשה.


טיפול שיניים תחת הרדמה מלאה

לקריאה נוספת על כאבי שיניים >>


נושאים
למרות שהינם נמוכים מאד, ישנם סיכונים בהרדמה מלאה. לכן, חובה לקיים פגישה מעמיקה עם הרופא המרדים שבו תספרו על כל בעיותיכם הרפואיות אם יש כאלה.
אם הינכם בקטגוריות הבאות, התשובה היא כן!
-בעלי חרדות דנטליות משמעותיות שאינם מסוגלים לטפל בשום דרך אחרת (זאת לאחר נסיון טיפול במרפאתנו עם פרוטוקול הרגעה שלנו)
-בעלי מוגבליות ומחלות שאינם מאפשרות ישיבה בכיסא יותר מחצי שעה
-בעלי רפלקס הקאה מוגבר מאד (לאחר נסיון טיפול במרפאתנו)
כל השאר , ממש לא כדאי! הטיפול בהרדמה מלאה אינו משתווה לרגיל , ישנם סיבות רבות ואם אתם מתלבטים, קבעו תור שבו יוסבר לכם מדוע!    שם מלא

    דואר אלקטרוני

    טלפון

    הודעה