ציפויי חרסינה לשיניים - החיוך אומר הכל

בשנים האחרונות המודעות לאסתטיקה של הפנים הולכת ותופסת תאוצה, עולם רפואת השיניים קיבל תפנית משמעותית, והטיפולים הרפואיים השתלבו בצורה משמעותית בטיפולים אסתטיים. ציפוי החרסינה לשיניים מהווה טכניקה מעולה לשיפור אסתטי של שיניים בעלות צבע או צורה פגומה.

מה הוא ציפוי החרסינה לשיניים?

ציפוי חרסינה לשיניים מיוצר מחומרים קרמים ודומים מאוד בצבעם לשן אמיתית. ציפוי זה הינו בעובי  של כחצי מ"מ ולכן פתרון זה נחשב לשמרני בהרבה מכתר מלא. ציפוי החרסינה לשיניים בעל שקיפות הדומה מאוד לזו של השן, ונבנה משכבות שונות של חרסינה, בסוף התהליך הציפוי מודבק לחזית השן. פעולת ההדבקה פשוטה ואיננה דורשת הרדמה. יתרונו העיקרי של ציפוי החרסינה הוא בשיפור מראה השיניים והחיוך. ציפוי החרסינה אינו משנה את צבעו כתוצאה משתיית קפה מרובה או עישון. שיטת הדבקה זו אינה מכאיבה, ובדרך כלל איננה דורשת הרדמה. בחירה בציפוי חרסינה יכולה להוות שיפור משמעותי במראה השיניים.

ציפוי חרסינה לשיניים - שלבי הטיפול

לפני תחילת הטיפול יש לבדוק כי המטופל אינו סובל מדלקות חניכיים או בעיות אחרות בשיניו. במידה וקיימות בעיות דנטליות יש לבצע תחילה טיפולים מקדימים ורק לאחר מכן להתחיל את הטיפול ובהדבקת ציפוי החרסינה. בשלב הראשון מבצעים הדמיה לפה המטופל, וזאת על מנת להראות למטופל כיצד יראו השיניים בסוף. לאחר מכן מתחילים בהכנה של כל שן בנפרד . התהליך של ציפוי חרסינה בדרך כלל נעשה בשני שלבים:

בשלב הראשון, רופא השיניים מוריד שכבה דקה של אימייל מהשיניים שעליהם יודבק ציפוי החרסינה. חשוב לוודא כי כמות האמייל שהוסרה תהיה פרופורציונלית לכמות הציפוי שתוסף וזאת כדי שהשן לא תאבד את גודלה המקורי. לאחר מכן יוצמדו לשיני המטופל ציפויים זמניים, שיוסרו לאחר מכן בכדי לפנות מקום לציפויים הקבועים.

בשלב השני, יתבצע תהליך של הדבקת ציפוי החרסינה ובו לא יהיה ניתן לבצע שינויים, לכן חשוב שההדבקה תתבצע בצורה איכותית ומקצועית.

ציפוי חרסינה לשיניים - לאן לפנות?

ציפוי חרסינה לשיניים היינו תהליך מסובך אשר מצריך ידע, דיוק וניסיון רב, לכן חשוב לבחור מרפאת השיניים שמתמחה בטיפול זה ותוכל לבצע את הטיפול לפי הסטנדרטים הגבוהים ביותר. מרפאת השיניים בראשותו של ד"ר איתן אוראל, מומחה לשיקום הפה בירושלים, בעלת ניסיון רב בטיפול
בציפוי חרסינה לשיניים. במרפאה תוכלו לקבל המלצה על הציפויים המתאימים ביותר לנתונים הייחודיים שלכם, הצוות שלנו יבצע עבורכם הדמיה ממוחשבת,  בה תוכלו להתרשם מהמראה החדש עוד לפני תחילת הטיפול.

 

לבירור מחירים, תיאום פגישת ייעוץ וכל נושא נוסף

צרו קשר כעת ותוכלו ליהנות מחיוך יפיפייה בתוך מספר ימים בלבד!

 


שאלות נפוצות
למרות דקותם של הציפויים (פחות מ-1 מ"מ) ביצוע מדוייק שלהם והדבקה מוקפדת לשן נותנת חוזק רב ביותר לשילוב החדש .
ברוב המקרים יש צורך בהשחזה מינימלית של השן , אף שזו מוגדרת התערבות בשן ההשחזה אינה מסכנת את השן.
העבודה המדוייקת בעובי של פחות מ-1 מ"מ מצריכה זמן רב ויכולות דיוק מרשימות, בנוסף לכך רק מעבדות ייחודיות מצליחות במשימה זו ועלותם בהתאם.


    שם מלא

    דואר אלקטרוני

    טלפון

    הודעה