מרפאת שיניים בירושלים בניהולו של ד"ר איתן אוראל - מומחה לשיקום הפה.

ד"ר איתן אוראל, נולד ב- 1973 וגדל בירושלים. בשנת 2004 סיים את לימודיו בפקולטה ללימודי רפואת שיניים בבית חולים הדסה עין כרם. מומחיותו של ד"ר אוראל היא בשיקום הפה, כאשר בשנת 2012, סיים את ההתמחות בתחום באוניברסיטת תל אביב.

מרפאת השיניים בירושלים של ד"ר אוראל היא מהקליניקות החדשניות והמובילות בתחום רפואת השיניים בישראל.

במרפאת שיניים בירושלים, ד"ר אוראל מבצע מגוון רחב של טיפולים, ביניהם: השתלות שיניים, טיפולים בהרדמה כללית, סתימות שיניים, טיפולי שורש, כתרים, וטיפולים מורכבים כגון השתלת לסת עליונה והשלמות חסר שיניים. טיפולים אלו נעשים מתוך הבנה מקצועית ומעמיקה ובדיקה כוללת של תפקוד מערכות הלעיסה.

מרפאת השיניים בירושלים של ד"ר אוראל מצוידת בציוד טכנולוגי חדיש. הודות לצוות המקצועי והאדיב, ולחומרים האיכותיים שבהם משתמש ד"ר אוראל, איכות הטיפול וההתאמה לכל מטופל/ת באופן אישי תכנית טיפולים מסתיימת בתוצאות מצוינות.

ד"ר אוראל והצוות המסור והמקצועי שלצדו במרפאת השיניים בירושלים דואגים להתעדכן כל העת בחידושי התחום, ועובדים בשיתוף פעולה תוך דאגה למטופלים והקפדה על ייעוץ והכוונה.

אם חיפשתם מרפאת שיניים בירושלים הגעתם למקום הנכון! אצלנו במרפאה ד"ר אוראל יעמיד לרשותכם את קידמת הטכנולוגיה, הידע והניסיון הרפואי שלו כמומחה לשיקום הפה תוך דאגה וסבלנות לכל מטופל ומטופל.

לנו חשוב שתצאו עם חיוך!