שיקום הפה

תחום מומחיות זה עוסק בשחזור שיניים בכדי לשפר תפקוד ואסתטיקה ברמה הטיפולית הגבוהה ביותר. החל מטיפולים פשוטים כגון סתימות, כתרים בודדים ועוד.. וכלה בטיפולים מורכבים המערבים את כל מערכת הלעיסה הכוללים השלמת חסר גדול של שיניים, שחיקת שיניים, בעיות סגר, כל זאת באמצעות גשרים, תותבות והשתלות. 

המומחה לשיקום הוא הסמכות המקצועית המובילה את טיפולי השיניים, היות שבמהלך התמחותו עובר המומחה הכשרה בתחומי התמחות נוספים ברפואת שיניים (כירורגיה, מחלות חניכיים יישור שיניים ועוד..) למומחה לשיקום הפה הראייה הכוללת של כל מערכת הלעיסה ולכן משמש ה"אדריכל" של הטיפול הדנטלי, במקרים שיש צורך לערב מומחים שונים המטופל מופנה אליהם לצורך קבלת טיפול כולל מיטבי. 

מסלול ההכשרה של המומחה ארוך ויקר, מלבד 6 שנות לימודי רפואת השיניים עובר המומחה עוד 4.5 שנים של למידה אינטנסיבית של הספרות הישנה אל מול העדכנית ורוכש ידע רב. בנוסף, העבודה במחלקה לשיקום הפה יחד עם מדריכים מומחים מהשורה הראשונה מחזקת את תכונות הדיוק ומצוינות של הרופא ומעבירה אותו שינוי מחשבתי ומקנה לו שיטות עבודה בסטנדרטים הגבוהים ביותר. יתרון מובהק של המומחה הוא הידע הרב תחומי המעמיק שיש לו ונחוץ כל-כך לצורך קבלת החלטות טיפוליות. בניית תכנית טיפול נכונה שמתאימה למטופל הן רפואית והן כלכלית היא המפתח להצלחת הטיפול יחד עם יכולות טכניות גבוהות כמובן.

המומחה לשיקום הפה מחוייב למצויינות ולעדכון מתמיד בתחום התמחותו ובמקצועות הנלווים.

המומחיות לשיקום הפה אינו רק מקצוע זהו דרך חיים!


שיקום הפה
טיפולי שיקום הפה
ALL ON 4
כתרים
שחיקת שיניים
השתלת שיניים


    שם מלא

    דואר אלקטרוני

    טלפון

    הודעה
    שירותים נוספים